Тиражирование медицинских бланков

Медичні  журнали і мед бланки – поширена документація, яка використовується персоналом різних медичних організацій. Вони мають затверджену форму, а правила їх ведення та заповнення регулюються безпосередньо кожною мед установою.

Цей вид медичної документації широко використовується для внесення та збереження специфічної інформації медичного характеру.

Різноманіття видів продукції

В даний час надання медичних послуг включає в себе величезний спектр, тому можна надрукувати документи різної форми і форматів, у тому числі в довільному варіанті.

Наша компанія пропонує:

  • – медичні карти;
  • – медичні журнали;
  • – бланки рецептів;
  • – інша бланкова і журнальна продукція без використання захисного паперу і водяних знаків.

Досить велика кількість форм уніфіковано. Затвердження проводить Міністерство охорони здоров’я. Багато медичних бланків відносяться до документів суворої звітності. В нашій компанії ви можете замовити також форми вільного формату або складені за вашим індивідуальним проектом.

Лікарські бланки обов’язково повинні містити інформацію про видає їх організації. У нас можна замовити внесення реквізитів у форму бланка друкарським способом. За вашим бажанням додамо на виріб ваш фірмовий логотип.

изготовление внутренних бланков, книг в Днепропетровске
Виготовлення мед бланків

В силу технічних особливостей, багато медичних бланки можуть виготовлятися не штучно, а невеликими партіями. У нашому магазині така продукція продається по 100 примірників в пачці. Можливе замовлення великих партій товару.

У нас ви можете купити самі різні види медичних бланків форми аналізів, бланки висновків, виписок, повідомлень та ін. Ми виконуємо термінову печать.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *