Печать на пленке Оракал

Друк на плівці Оракал у Дніпрі

Плівка Оракал – м’яка поліхлорвінілова плівка з блискучою або матовою поверхнею, іншими словами – самоклеюча кольорова плівка, яку ще іноді називають «самоклейка».

Цей друк виконується на плотері, це дає можливість отримувати відбитки шириною до 1600мм, а довжина необмежена.

Плюс не забувайте, що існує можливість поклейки встик. Ця можливість дає вам практично нескінченні площею малюнки і рекламні банери.

Дозвіл друку може бути до 1440dpi, що дозволить зробити ваше зображення з фотографічною якістю. Адже від цього залежить, як буде виглядати ваша реклама, тобто обличчя вашої фірми або підприємства.

Плівка оракал може бути вінілова або ПВХ.

Вінілова плівка – м’який матеріал з матовою або глянцевою поверхнею. Він прекрасно тягнеться, завдяки чому знижується ризик пошкодження вашої реклами. Її зазвичай застосовують для таких видів реклам як: лайтбокси, вивіски, штендери, інформаційні покажчики, обклеювання автомобілів, прикраса стін офісу, виготовлення стікерів і постерів, оформлення вітрин або виставкових та презентаційних стендів, упаковка товарів.

Рекламно-виробнича компанія «Вівай» надає комплексні послуги, пов’язані з виготовленням рекламної, інтер’єрної та іншої продукції.

Якщо вас цікавить недорогий якісний широкоформатний друк на самоклеючій плівці – звертайтеся до нас.

Ми займаємося виробництвом: етикеток і стікерів; інформаційних табличок всіх видів; декоративних, інтер’єрних та інформаційних продуктів.

У «Вівай» також можливо замовити якісний друк на самоклейці Оracal для брендування транспорту, зовнішньої реклами, штендеров і т. д.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *