Тиражирование гарантийных талонов

Гарантійний талон – це невід’ємна частина будь-якої техніки. Найпоширеніші види гарантійних талонів виконані у вигляді буклету, брошури і навіть листівки. Стандартного формату для цього виду продукції немає, розмір залежить від бажання замовника.

Гарантійний талон – документ, що є обов’язковим при продажу будь-якого товару, що розповсюджується через роздрібну торговельну мережу. Наша друкарня пропонує весь спектр послуг, необхідний для виготовлення гарантійних талонів: друк, нумерація, перфорація.

тиражирование инструкций
Гарантійні талони Дніпро

Купуючи пральну машину, чайник, холодильник, інший товар, покупець обов’язково засвідчується в тому, що додається до його купівлі гарантія, завдяки якій забезпечується безкоштовний ремонт у разі поломки, що сталася не з вини щасливого володаря нового товару. Якщо гарантійний талон не додається, покупець йде до іншого продавця. Розуміючи це, роздрібні торгуючі організації не приймають товари на продаж, якщо вони не забезпечуються гарантійними талонами, та й існуюче законодавство диктує свої правила.

Замовляючи виготовлення гарантійних талонів в нашій компанії Вівай, кожен клієнт може розраховувати на повноцінний комплекс послуг. Досвідчені фахівці вважають за краще працювати в індивідуальному режимі, уточнюючи всі вимоги замовника з розробки і друку гарантійних талонів в деталях. Ми виготовимо макет і розробимо оригінальний дизайн, що підкреслює імідж компанії.

Для роботи використовується новітнє обладнання, що полегшує процес створення гарантійних талонів від початку і до кінця. Замовник може проконтролювати рівень виконання робіт на різних етапах, маючи можливість вносити своєчасні корективи в тексти. Вся продукція, що випускається нашою компанією, відрізняється високою якістю, незважаючи на те, що терміни її виготовлення є мінімальними. Гарантійні талони доставляються замовнику в строго обумовлені терміни за вказаною адресою.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *