Тиражирование на ризографе

Тиражування на різографі в Дніпрі.

Для оперативного тиражування матеріалів на папері використовують особливий різновид друку — різографію. Це спосіб трафаретного нанесення одно або багатобарвного зображення. В процесі використовують цифрові дуплікатори, які називаються різографи.

Технологія не підтримує повноколірний друк, тому для нанесення декількох відтінків листи проганяють через машинні барабани необхідну кількість разів. Колірні обмеження різографів не зменшують користі від їх застосування. Це дійсно оптимальний спосіб тиражування партій поліграфії в 50-5 000 примірників і непогана альтернатива офсету.

Друк на різографі

Сфера застосування різографії — масова поліграфія. Можна друкувати швидко, багато, з гарною якістю відбитка. В силу високої вартості різографів, їх купують друкарні, тобто для домашнього застосування технологія не підходить.

Друк на різографі оптимальна для поліграфії з коротким текстом і 1-2 невеликим зображенням.

Наприклад:

  • бланки, формуляри, медичні карти;
  • етикетки, папки; візитки, календарі; листівки, матеріали для рекламної розсилки;
  • техпаспорти, гарантійні талони;
  • брошури, методички, буклети;
  • матеріали конференцій, автореферати для дисертацій;
  • прайс-листи.
Тиражування на різографі

Поширені формати продукції, виготовленої на різографі, — А3, А4. Замовниками цього виду друку найчастіше виступають державні та муніципальні установи, компанії в сфері освіти, промислові підприємства, рекламні агентства.

Чим різограф відрізняється від ксерокса?

Різографичне обладнання — гібрид копіювальної та офсетної техніки. У ньому встановлений сканер, куди поміщають прототип – оригінал-макет, і реалізований принцип трафарету — в цьому його основна відмінність від копіювальної техніки (ксероксів). Дуплікатор працює швидше ксерокса. Ціна відбитка на партіях 20-2 000 штук нижче, ніж при використанні офсетного обладнання і цифрових принтерів.

У яких випадках варто вибрати тиражування на різографі?

Тиражування документів на офісному або домашньому обладнанні цілком підходить для друку в невеликих обсягах. Але що робити, коли потрібно друк п’ятиста рекламних листівок або тисячі-двох прайс-листів для співробітників вашої компанії? У цьому допоможе тиражування на різографі.

Друк на різографі – це:

  • Продуктивно, економічно і надійно, як на офсеті
  • Якісно, як на принтері
  • Просто, як на звичайному копіюванні
  • Екологічно безпечно.

Сучасні різографи є не просто автономними друкарськими апаратами, а в повному сенсі високошвидкісними принтерами для IBM і Apple Macintosh комп’ютерів. Продуктивність і ресурс таких принтерів в десятки разів перевищують аналогічні показники традиційних принтерів. За 8 годин роботи один різограф може дати понад 60 тисяч копій.

Наша рекламно-виробнича компанія може запропонувати тиражування на різографі в Дніпрі будь-яку поліграфічну продукцію і на будь-якому папері.

Якщо Вам потрібно надрукувати багато, швидко і дешево, то звертайтеся до нас!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *