Изготовление внутренних бланков, книг

Фірмові бланки сьогодні необхідні абсолютно будь-якій компанії або підприємству, незалежно від специфіки їх діяльності і ступеня успішності. Щодня в приватних і державних організаціях виконується безліч різноманітних операцій, що вимагають використання цієї друкованої продукції. Саме тому така послуга як розробка і друк бланків в Дніпрі та інших містах України користується актуальним, що не знижує позицій, попитом.

Дійсно, спектр застосування стильних фірмових бланків дуже широкий. Їх використовують при складанні:

  • комерційних розсилок-пропозицій і договорів;
  • прайс-листів;
  • періодичної та річної бухгалтерської звітності;
  • ділових листів;
  • маркетингових анкет;
  • заявок різного типу;
  • товарного обліку або опису товарних позицій;
  • наказів та інших розпоряджень всередині компанії.

Виготовлення бланків, ціна на які є найбільш доступною в порівнянні з вартістю іншої друкарської продукції, здійснюється методом офсетного друку. Ці документи найчастіше мають стандартний формат А4, хоча, при необхідності у професійній друкарні можуть надрукувати бланки та іншого розміру, з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Для виробництва зазвичай використовують папір щільністю 80 г/м2, так як вона вважається найбільш зручною при заповненні кульковою ручкою.

изготовление внутренних бланков, книг в Днепропетровске
Друк внутрішніх бланків

В ідеалі, щоб надрукувати бланки, що ефектно відображають айдентику вашої організації, на них слід нанести важливу інформацію. Це можуть бути не тільки логотип або назва компанії, а й інші корпоративні реквізити: контактні номери, адреса головного офісу, номери ліцензій або свідоцтв, реквізити банківських рахунків. Така інформаційна подача дозволить зробити бланк ще й додатковим рекламним носієм.

Ми пропонуємо якісний друк бланків з нумерацією, ціна за замовлення яких буде визначатися обсягом тиражу. У нашій рекламно-виробничій компанії «Вівай» ви також можете замовити фірмові бланки для автосервісу, будівельної компанії та інших організацій, здійснюють діяльність у іншому напрямку. Вартість бланків однозначно виявиться привабливою і доступною.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *