Печать на бумаге

Якщо вам потрібний широкоформатний / інтер’єрний друк на папері в Дніпрі дешево, то ви звернулися туди, куди треба. Рекламно-виробнича компанія “Вівай” з радістю виконає цю роботу для вас в найкоротші терміни і за оптимальною ціною.

Ми ніколи не економимо на якості, проте вміємо скоротити витрати за рахунок оптимізації виробництва. Тому навіть широкоформатний друк на папері дешево в нашій друкарні буде виконана з усією ретельністю і увагою до деталей.

Друк на папері — досить частий запит наших клієнтів. Справа в тому, що одним з безперечних переваг цього носія є вкрай низька ціна . Крім того — її досить просто і легко монтувати і демонтувати. Тому більш вигідного способу створення зовнішньої реклами знайти просто неможливо. Однак і у такого, здавалося б, простого методу є свої особливості.

Перш, ніж зробити замовлення, ретельно обміркуйте, де саме буде розміщений ваш паперовий банер і в яких умовах він буде знаходитися. Від цього будуть залежати такі параметри, як щільність і прозорість паперу і його стійкість до впливу зовнішнього середовища — наприклад, в приміщенні ви можете використовувати менш стійкі матеріали, тоді як на вулиці повинні подбати про те, щоб ваше виріб не розповзся від дощу або бруду.

Також ми пропонуємо Друк на папері Blue Back Side

Blue Back Side-це білий папір підвищеної непрозорості. Спеціальне покриття блакитного кольору, нанесене на тильну сторону, дозволяє наклеювати носій на темні і строкаті основи без колірних спотворень і просвічування. Папір такого типу проводиться зі спеціальним вологостійким покриттям, яке дозволяє застосовувати її для зовнішньої (щитової) реклами в короткострокових рекламних кампаніях.


Друк на папері Blue Back Side у Дніпрі

В увазі широкого поширення дизайнерских послуг у сфері будівельно-ремонтних робіт папір Blue Back застосовується ще для друку фотошпалер.

Постери, бігборди, плакати, все це можна надрукувати на папері Blue Back.

Всілякі святкові плакати в навчальних закладах, гасла для мітингів і зборів теж друкуються на даному папері.

Санбюлетені в лікарні і медичних центрах друкуються на Blue Back

Афіші, оголошення, попередження, агітаційні плакати друкуються на цьому папері.

Цей папір не схильний до набухання від води.

Дуже стійкий до коливань температури.

Можна використовувати і зовні і всередині.

На такому папері можливо друкувати плакати на тимчасові огорожі під час будівництва.

Папір з печаткою служить відмінним елементом декорацій в театральних постановках.

Великоформатні зображення на папері – це ваш коник в іміджевій рекламі вашої компанії.

VIVAY розробить прекрасний оригінал макет для друку на папері Blue Back, а також на власному обладнанні надрукує потрібний вам продукт інформаційного або рекламного характеру.

Можна також прекрасно оформити телевізійну студію, студію телепередачі, сцену, святкове приміщення.

Завдяки сучасним технологіям, високоточному обладнанню, штату професіоналів і наявності власної виробничої бази,компанія «Вівай» завжди виконує замовлення в строк відповідно до побажань клієнта. Ми виготовляємо рекламу на будь-якому носії, будь то поліпропіленовий, транслюцентний або фотопапір.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *