Объемные буквы

Виготовлення об’ємних букв у Дніпрі

Рекламні вивіски зі світлових і несвітлових об’ємних букв

Як створити стильну і привабливу вивіску на фасаді будівлі або всередину торгового центру?

Дуже просто – зібрати її з об’ємних букв і додати яскраву підсвітку! Рекламно-виробнича компінія “Вівай” здійснює виробництво об’ємних букв, виготовлення та встановлення рекламних конструкцій в Дніпрі і області.

Сфера діяльності нашої компанії охоплює всі види зовнішньої та інтер’єрної реклами. У нас ви можете недорого замовити виготовлення рекламної вивіски «під ключ», починаючи з узгодження дизайн-проекту, закінчуючи доставкою та монтажем рекламної конструкції на об’єкті.

Об'ємні букви Дніпро
Об’ємні букви Дніпро

За 10 років випуску світлових вивісок на основі об’ємних букв нами накопичений великий досвід, що дозволяє гарантувати найвищий рівень продукції.

Об’ємні букви виглядають ефектно в будь-який час доби, особливо якщо підсвічені зсередини. Такі букви зазвичай виготовляють з алюмінію в поєднанні з пластиком на кольоровому або молочному акриловому склі лицьової поверхні або аплікаціями з вінілових плівок. Для підсвічування використовуються світловий люмінесцентний шнур, світлодіоди або неонові трубки. Для досягнення ефекту підсвічування стіни, задню несучу стінку букв виготовляють з акрилового скла або пвх-пластика. Широкоформатний друк для об’ємних букв, ви також можете замовити в нашій компанії.

Металеві об’ємні букви з нітрідтітановим напиленням досить стійкі до впливу навколишнього середовища і, крім того, виглядають дуже респектабельно.

Об’ємні букви без підсвічування вирізаються з акрилового скла, кольорового або білого пластику пвх товщиною до 10 мм, і обклеюють кольоровою самоклеючою пвх-плівкою. Кріпитися такі букви можуть прямо до стіни без задньої стінки, підсвічувати їх можна галогеновими прожекторами. Крім того, об’ємні букви можна зробити з пінопласту, нержавіючої сталі і пластика, стилізованого під камінь.

Крім букв фахівці компанії “Вівай” виготовляють об’ємні логотипи або знаки фірм, причому високої точності і якості.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *