Тиражирование объявлений формата А5

Листівки А5 – популярний формат роздавальних листових матеріалів розміром 148×210 мм або по-іншому половина А4. Така поліграфія зазвичай розкладається в прикасовій зоні, розноситься по поштових скриньках або поширюється промоутерами в місцях масового скупчення людей: концерти, конференції, виставки та інші Вироби використовуються для передачі якої-небудь корисної інформації, маркетингового посилу з метою збільшення показника продажів товарів/послуг.

тиражирование объявлений формата А5 дешево днепр
Тиражування оголошення А5 Дніпро

Листівки невеликого формату А5 — ідеальний спосіб заявити про себе при організації рекламної кампанії. Надруковані на них матеріали дозволяють не тільки охопити широку аудиторію, але і непогано заощадити. У нашій компанії Вівай ви можете замовити друк листівок А5 у Дніпрі тиражем від 50 штук з розміщенням інформації з однієї або двох сторін.

Особливості даного формату

  • Виготовлення листівок А5 можна замовити за демократичною ціною. Це дозволяє друкувати великі тиражі, завдяки чому виробів вистачає на весь період проведення рекламної компанії.
  • Друк листівок А5 може бути проведений одним з найбільш бажаних способів — офсетним або цифровим. Вибір залежить від бюджету і специфіки використання матеріалів.
  • Розмір рекламної продукції дозволяє розмістити на ній всю важливу текстову і графічну інформацію.
  • При виготовленні листівок цього формату можливе використання додаткової обробки. Щільність і тип паперу підбираються індивідуально.

Якщо ви шукайте, де надрукувати оголошення в друкарні в Дніпрі, то звернулися за адресою. Адже в нашій компанії ви знайдете найкращі умови для виготовлення своєї друкованої продукції.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *