Тиражирование сервисных бланков, Книг

Сервісна книжка — це документ, в якому описані характеристики та умови експлуатації виробу, гарантійні талони. Вона може бути видана на будь-який товар — від автомобіля до праски.

Навіть якщо Ви самі — виробник якоїсь продукції (наприклад, пластикових вікон), Ви є і споживачем товарів інших виробників, чи не так? І, звичайно ж, напевно тримали в руках не одну сервісну книжку. Хочете підвищити рівень довіри до своєї продукції та продажу? Тоді все буквально до дрібниць у вашому бізнесі має бути якісним. І навіть інструкція до користування.

тиражирование инструкций
Тиражування інструкцій у Дніпрі

Замовте виготовлення сервісних книжок в нашій компанії – відрізняйтеся від конкурентів, пропонуючи своєму клієнтові якість у всьому. Поважайте свого покупця. Будьте впевнені: це окупиться.

Які сервісні книжки ми пропонуємо?

Такі, щоб людині було приємно взяти їх в руки, погортати сторінки. І повірте: за таку продукцію не потрібно платити величезні гроші.

Наші інструкції:

  • надруковані на щільному і красивому папері;
  • текст в них надрукований якісно і рівно;
  • за Вашим бажанням, можна придумати індивідуальний дизайн.

Ми пропонуємо 2 варіанти друку:

  • Тиражування. Підходить, якщо у Вас є паперовий оригінал. Тільки не порівнюйте якість, отримане при тиражуванні на професійній друкарській машині, з ксероксом!
  • Друк з електронної версії. Якщо ж у Вас немає книги в електронному вигляді — не біда. Наші дизайнери зроблять макет і підготують до друку ідеальний варіант сервісної книжки.

Якісна супровідна документація до продаваного товару — це ефективний спосіб позбутися конкурентів. Пам’ятайте: один великий успіх — це сума безлічі продуманих деталей і дрібниць.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *