Плоттерная порезка

Плотерна порізка плівки, наклейок терміново, дешево у Дніпрі– наша компанія виконує роботи за доступними цінами! Компанія «Вівай» має репутацію відповідального виконавця, що виконує замовлення будь-якої складності не тільки якісно, але і оперативно.

Плотерна різка – це технологія вирізання контурів на самоклеючій плівці або папері, що дозволяє виготовляти недорогі наклейки, які можна наносити на будь-які гладкі поверхні.

Плотерна різка у Дніпрі

Технологія плотерного різання грунтується на різанні самоклеючих вінілових плівок, які складаються з самої плівки, клейового шару і підкладки. Плівки бувають різні за своїми властивостями. Одні непрозорі кольорові, призначені для створення графіки на табличках, штендерах, вітринах. Інші мають щільний колір, але пропускають через себе світло, що застосовуються у виготовленні світлової реклами. Треті можуть відображати падаюче світло, що в свою чергу знайшло застосування у виготовленні цветографических схем для спецавтотранспорту та дорожніх знаків. І безліч інших плівок.

Плотерна різка пластику, паперу та картону від “Вівай”

Наклейку, акуратно вирізану по контуру, бачили всі. Так само як і великі зображення у вигляді малюнка або написи на автобусах, щитах, рекламних вивісках, вітринах і в інших місцях, де вони добре помітні. Зрозуміло, що настільки точне відтворення контурів, а також вирізання «зайвих» деталей всередині малюнка проводиться вручну.

Для обробки зображення, створеного друкарським способом на різних матеріалах, застосовується плотерна різка, як найбільш якісний і зручний спосіб. Програма, яка задається обладнанню, дозволяє в лічені секунди виконувати великий обсяг роботи. Таким способом обробляють трафарети, шаблони, таблички, лекала – там, де потрібна точність і акуратність. Отримані зображення готові для наклеювання на поверхню. Плотерна різка на пластику, папері або картоні необхідна для детального вилучення елементів малюнка будь-якої складності. Практично всі ріжучі плотери здатні різати картон і папір будь-якої товщини, а ось робота з іншими матеріалами вимагає більш ретельного підходу.

За бажанням замовників ми робимо наклейки на різну тематику, а також пропонуємо додаткові послуги з розробки бренду. Чіткі межі і висока якість, всілякі види і конфігурація трафаретів та етикеток, виконаних фахівцями нашої компанії, допомагають замовникам завжди перебувати вище своїх конкурентів.

Ви так само можете завжди замовити:

Плотерне різання наклейок в Дніпрі

Плотерна різка самоклеючий плівки

Різання плівки

Плотерна різка картону

Плотерна різка оракала

Плотерна різка ціна

Плоттерная різка в Дніпрі

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *