Печать на пластике ПВХ

Друк на пластику ПВХ у Дніпрі

Вам необхідно швидко виготовити велику кількість стендових плакатів, банерів, вивісок або інших рекламних матеріалів у Дніпрі? Тоді вам обов’язково знадобитися така послуга, як широкоформатний друк на ПВХ.

Яскрава, помітна і якісна реклама, виконана із застосуванням даної технології, обов’язково приверне увагу ваших потенційних клієнтів і перетворить представника цільової аудиторії до вашого постійного покупця!

Друк на пластику ПВХ

Друк на пластику ПВХ

Друк на пластику ПВХ оптимальний при виготовленні вивісок, настінних і підлогових стендів, ростових фігур, мобайлов і т. д.

Пропоновані конструкції ідеальні для виставкових залів, місць продажу, куточків споживача.

Друк на ПВХ виконує РПК «Вівай». Довірте виготовлення рекламної продукції професіоналам! Здійснюється доставка по Дніпру і всій Україні, подробиці уточнюйте по телефону.

Як формується вартість друку на пластику?

Існує ряд об’єктивних факторів, що впливають на процес ціноутворення. Перш за все, це розміри майбутніх виробів або заготовок. Без цієї інформації позначити точні цінові рамки не представляється можливим.

Дизайн-макет також важливий при формуванні ціни. Якщо макетування вже виконано, розцінки визначаються розмірами. Якщо дизайн-макет не готовий, наші фахівці можуть зробити його своїми силами, але з невеликою націнкою до базової вартості. Необхідні умови — наявність короткого технічного завдання.

Отже, ви вже зрозуміли, що вам потрібен якісний друк на ПВХ? Тоді телефонуйте нам, ми завжди раді допомогти вам втілити ваші ідеї в готові, барвисті інструменти для ефективної реклами ваших товарів або послуг!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *