Фрезерная порезка

Фрезерна різка у Дніпрі

Рекламно-виробнича компанія «Вівай» займається фрезерної різкої в Дніпрі на професійному рівні, пропонуючи якісний продукт з ідеально рівними краями і повним відповідністю вимогу замовника.

Фрезерна порізка використовується в багатьох напрямки зовнішньої реклами, для виготовлення вивісок, куточків покупця, табличок, різного роду стендів.

Фрезерування – один з найбільш популярних методів обробки матерії, завдяки швидкості виконання робіт, точності нарізки, створення рельєфних і різьблених поверхонь будь-якої складності, обробки листових і об’ємних елементів.

Фрезерна різка у Дніпрі
Фрезерна різка у Дніпрі

Компанія Вівай надає послуги фрезерування, різання лазером і гравіювання для підприємств різних напрямків.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам і чому варто вибрати саме нас?

ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ФРЕЗЕРУВАННЯ ТА ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ-Дніпро.

Ми відкриті до співпраці з фірмами різних сфер, будь то реклама, меблева галузь або виготовлення сувенірів.

Пропонуємо нашим клієнтам:

  • розробку макетів, їх корекцію;
  • порізку, розкрій будь-якого рівня складності;
  • 2D, 3D фрезерування, лазерне гравіювання виробів і різання лазером.

Наші верстати працюють на основі ЧПУ (числового програмного управління), тому необхідна деталізація і якість виконання гарантовані. За рахунок докладного опрацювання кожного замовлення з моменту моделювання макета і до шліфування ми стежимо за тим, щоб робота була доведена до кінцевої стадії без втрати найменших деталей. Має значення і основа, з якої будуть створені нові елементи.

Можливості нашого обладнання дозволяють виробляти листовий розкрій матеріалів, таких як: ДСП, ЛДСП, фанера, пластик, композитні матеріали, оргскло і т. д.

ФРЕЗЕРНА РІЗКА ОРГСКЛА

Не так давно оргскло (акрил) зробило революцію в світі реклами. Акрил-міцний матеріал, що дозволяє створювати як точну нарізку, так і гравіювання різної складності. Органічне скло в чистому вигляді прозоре, але, завдяки можливості внести до складу різні добавки, воно набуває колір, твердість, антистатичність, ударостійкість. Ці якості сировини дозволяють дизайнерам втілювати найсміливіші фантазії в оформленні магазинів і офісів, виробляти вивіски і букви, створювати вітрини і навіть меблі.

До переваг фрезерного різання оргскла відносяться:

  • точність контурів виробу і відсутність гострих кутів;
  • можливість робити пази і поглиблення різної товщини і глибини;
  • міцність сировини, що знижує ризик пошкодження при обробці та експлуатації;
  • можливість склеювання деталей.

ФРЕЗЕРУВАННЯ ПОЛІСТИРОЛУ

Завдяки високому світлопропускання і легкості у фарбуванні, полістирол знайшов застосування в рекламній індустрії. Поверхня може бути матовою, глянсовою або текстурованою, на матеріал прекрасно наноситься друк.

Полімер використовується для виготовлення табличок і вивісок, він чудово переносить морози, не утворює конденсат і довгий в застосуванні. Різання полістиролу дозволяє створювати криволінійні контури, робити отвори різної форми, гравіювання, зображення і букви на поверхнях. Це недорогий, простий в обробці матеріал, який заслужив довіру в області зовнішньої реклами.

ОБРОБКА ПВХ

ПВХ пластичний, легкий в обробці і зносостійкий. Завдяки гладкій поверхні, різної товщині листів, полівінілхлорид широко застосовується в зовнішній і інтер’єрній рекламі. За допомогою фрезерного різання пластика виготовляються плоскі і об’ємні фігури. На матеріал легко наноситься друк. Різання ПВХ проводиться на фрезерних установках, так як лазер плавить матеріал. Розкрій полівінілхлориду за допомогою фрезерування дозволяє домогтися точності і чистоти зрізів, уникнути браку.

НАРІЗКА ЛИТОГО КАРБОНАТУ

Карбонат використовується для виготовлення зовнішніх вивісок і рекламних щитів, табличок. Це матовий, листовий матеріал. Завдяки міцності і світлопропускної здатності, з листового полікарбонату найчастіше виготовляють рекламні короби.

Пластик – стійкий до атмосферних перепадів і є недорогим матеріалом, на який можна нанести будь-яке друковане зображення.

Стільниковий карбонат ідеальний для рівних зрізів, монолітний — для фігурної обробки. Матеріали мають різні властивості, отже, обробляються по-різному. Фахівці компанії «Вівай» враховують особливості складу і якісно виконують фрезерну різання карбонату в Дніпрі.

ОБРОБКА МДФ, ДСП, ФАНЕРИ

Обробка дерев’яних поверхонь має свої особливості: вона не довговічна для зовнішньої реклами, але в створенні внутрішнього дизайну, облаштування комфорту і тепла незамінні натуральні ресурси. МДФ (плита, виготовлена з дрібної деревної стружки шляхом пресування) – чудовий матеріал, який піддається будь-якій механічній обробці, фрезеруванні і фарбування. За допомогою його можна створити неповторні стенди, предмети інтер’єру або фігурні силуети.

Фрезерна різка по фанері використовується при створенні предметів інтер’єру, стендів і меню. Немає такої сфери в житті, де неможливо було б використати виріб з фанери. Це можуть бути інтер’єрні предмети, рекламні конструкції, упаковка, деталі для промисловості.

Ми завжди йдемо назустріч клієнту, врахуємо всі побажання і постараємося зробити все, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами. Залиште свої контакти або зателефонуйте нам, ми проконсультуємо і обговоримо умови угоди.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *