Тиражирование документов, договоров

Тиражування документів – це дуже затребувана послуга практично у всіх сферах діяльності. У нас Ви можете замовити тиражування документів будь-якого обсягу. Для реалізації замовлення, ми використовуємо висококласне обладнання, завдяки чому якість копировального документа і звичайного документа не відрізняється.

Тиражування документів часто буває необхідно для підготовки різної документації і застосовується для зняття копій з документа-оригіналу. Залежно від особливості замовлення (якості або кількості штук) підбирається найбільш оптимальний спосіб копіювання. Можливе застосування цифрового копіювального обладнання або використання різографа.

тиражування на ризографі
Тиражування документів у Дніпрі

Друк на різографі – це процес вироблення копій, який відрізняється від ксерокопіювання невисокою вартістю, а також здатністю отримати більше в кількісному відношенні. Воно використовується у випадках, коли необхідно отримати великий обсяг відбитків найвищої якості. Дозволяє швидко надрукувати копії різного об’єму, від 50-10000 примірників за одну процедуру.

Одним з переваг цього методу можна назвати те, що використовувана технологія для людини і навколишнього середовища абсолютно нешкідлива: при створенні матеріалів в атмосферу не потрапляє ніяких шкідливих випаровувань, а використовувані в роботі копірів та різографів витратні матеріали, абсолютно безпечні.

Тиражування документів — ціни на послуги

Ціни на тиражування документів залежать від того, наскільки великий тираж вам необхідний і який тип документа бажаєте розмножити. У нас Ви можете замовити тиражування наступних типів документів:

  • креслень і документів;
  • малюнків, схем та ін.;
  • тиражування документів архівів.

Завдяки використанню сучасних технологій, навіть низькоякісний вихідник буде розтиражований в максимально поліпшеній якості. Ми здійснюємо тиражування всіх форматів, починаючи від А3 і закінчуючи А0. У нас Ви можете замовити як невеликий тираж, так і великі обсяги тиражування.

Бажаєте тиражування документів за вигідною вартістю? Тоді,  будь ласка, зв’яжіться з нашими співробітниками. Ми гарантуємо швидке виконання замовлення з максимальною якістю.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *