Тиражирование листовок

Абсолютно точно можна стверджувати, що тиражування листівок — один з найпопулярніших засобів, що дозволяє швидко розмножити друковану продукцію за невеликі гроші. Ви не думайте, що листівки бувають тільки рекламні, будь-які документи надруковані на аркуші також відносяться до листівок.

Коли в якій-небудь компанії з’являється потреба в тиражуванні листівок, наприклад, прайс-листів, звертаються, як правило, до копіювального апарату. В результаті цих дій копір швидко ламається, а якість тиражованих документів стає на кілька порядків гірша. Коли мова йде про декілька копіях, то це цілком виправдано. Але якщо вам необхідно отримати кілька десятків або сотень, не кажучи вже про тисячі копій, то задіяти підручний копіювальний апарат справа явно збиткова і економічно невиправдана.

тиражирование листовок днепр
Тиражування листівок у Дніпрі

Для подібних робіт існує спеціальний апарат — різограф. Тиражування листівок на різографі з важкої справи перетворюється в суцільне задоволення. Оскільки, оригінал-макет сканується прямо з комп’ютера в різограф, то і якість виходить абсолютно дивовижною не тільки для малих, але і для великих тиражів. До речі, чим більше тираж готової продукції, тим дешевше вартість однієї копії, що в підсумку призводить до значної економії коштів.

Сьогодні замовити листівки у Дніпрі можна практично на кожному кроці. Досить вбити аналогічний запит в рядок пошуку в Інтернеті, щоб знайти кілька десятків сайтів компаній, що пропонують якісний друк рекламних флаєрів, буклетів, оголошень тощо. Пам’ятайте, що від дизайну листівки залежить успіх рекламної кампанії, тому залучіться підтримкою не тільки сучасних друкарських машин, але і кваліфікованих верстальників.

Наша рекламно-виробнича компанія «Вівай» пропонує друк листівок і флаєрів на замовлення будь-яким тиражем. Друк листівок в нашій друкарні здійснюється методом цифрового друку на сучасному цифровому обладнанні. Це найбільш оптимальний і швидкий варіант для виготовлення невеликих тиражів або термінової друку листівок і флаєрів, при цьому термін виготовлення складає декілька годин.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *