Светодиодные таблички

Світлодіодні таблички в Дніпрі

Рекламно-виробнича компанія Вівай пропонує всім своїм клієнтам послугу виготовлення об’ємних світлодіодних вивісок і вивісок з відкритими світлодіодами будь-якої форми і конструкції.

Відмінною рисою цього типу рекламних конструкцій є те, що світлодіоди безпосередньо видно спостерігачеві, а не знаходяться за шаром світлорозсіювального матеріалу. Світлодіодні або LED вивіски вигідно відрізняються від своїх побратимів з внутрішньою підсвіткою. Навіть, якщо в обох випадках для створення світлового потоку використовуються світлодіоди, то в вивісках з внутрішньою підсвіткою, шар розсіючого матеріалу не тільки робить світіння рівномірним, а й, на жаль, поглинає значну частину випромінюваного світла. Тому світлодіодні вивіски при тій же кількості використованих світлодіодів, а значить і споживаної потужності, виходять значно яскравіше і більше привертають увагу потенційних клієнтів.

виготовлення світлодіодних табличок

Використання близько розташованих і акуратно укладених в геометричний малюнок дискретних джерел світла створює ефект текстури, а також дозволяє створювати різкі переходи кольору, використовуючи світлодіоди різного кольору. А відсутність необхідності використовувати дорогий кольоровий акрил здешевлює несучу конструкцію. Ще однією перевагою є економічність світлодіодів, в порівнянні з іншим популярним рекламним джерелом світла – люмінесцентними лампами.

Найбільше використовується така конструкція там, де:

• Визначальним фактором є яскравість вивіски: різні покажчики або вивіски розташовані на значній відстані від спостерігача (даху, магазини в торгових центрах);

• Форма вивіски близька до геометричної і розташування діодів підкреслить рівні лінії, пропорції і симетрію;

• Вивіска має великий розмір, і дискретність світлодіодів не зіграє великої ролі.

• Необхідно створити велику кількість відносно невеликих елементів відображення на значній відстані один від одного, частіше різного кольору, де створення декількох невеликих коробів економічно невиправдано;

• Необхідно створити рамку, що світиться, навколо інших елементів рекламної вивіски.

При виготовленні вуличних LED-вивісок використовуються спеціальні світлодіоди зовнішнього виконання. Це означає, що їх конструкція передбачає повний захист від попадання пилу або води (IP64 або вище), і кожен світлодіод має свій окремий герметичний корпус з прозорого пластика. Тому такі вироби з діодами зовні не можна назвати менш надійними, нездатними пережити погану погоду або виключно інтер’єрним рішенням.

Також існує можливість оживити вашу світлодіодну рекламну вивіску, за допомогою мікропроцесорного контролера, що проектується і створюється ексклюзивно під ваші потреби. Можна змусити окремі елементи блимати, переливатися, плавно загорятися і затухати в абсолютно будь-якій послідовності, і навіть змінювати колір, за допомогою триколірних світлодіодних модулів.

Рекламне агентство Вівай пропонує клієнтам повний спектр послуг зі створення світлодіодних рекламних вивісок. Починаючи від зняття замірів, створення дизайну і моделювання конструкції, продовжуючи повним циклом виробництва від листового матеріалу і жмені світлодіодів до готової вивіски, з використанням нашого високоточного розкроювального обладнання з ЧПУ, і закінчуючи монтажем і подальшим технічним обслуговуванням встановленої конструкції. І все це без участі посередників.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *