Печать Брендмауэров

Друк брандмауерів у Дніпрі

Брандмауер – найбільша рекламна конструкція. Являє собою раму з металокаркасу, на яку закріплюється рекламне полотно. В залежності від розмірів, зображення може складатися з одного або декількох сегментів, що з’єднуються між собою в процесі монтажу.

Брандмауер – реклама, яку видно. Одна конструкція, розміщена в людному місці, відразу стає доступна величезній кількості потенційних клієнтів. Її неможливо не помітити і не побачити. Брандмауери – реклама, що ставить за мету сповістити людину. Своє призначення – рекламувати – вони виконують бездоганно.

На настінному панно можна розмістити різні форми інформації. Брандмауер – реклама за допомогою графіки, текстових фрагментів або фотографій. Останні виглядають особливо яскраво, актуально, оригінально.

печать брандмауерів у Дніпрі

Друк брандмауерів у Дніпрі

Рекламне полотно для брандмауера являє собою продукцію, виконану за складним технічним регламентом. Виробництво включає два етапи -Широкоформатний друк і постдрукарська обробка в суворій відповідності з кресленнями і технічними вимогами. Використовуваний матеріал – банер (доступний при відносно невеликих розмірах брандмауера) і банерна сітка.

За допомогою настінного панно можна «заховати» неестетичний для міста вид: реставруються фасади, об’єкти, що перебувають на стадії будівництва і т. п. Брандмауери в Дніпрі часто використовуються з цією метою і завжди виправдовують своє подвійне призначення.

Замовити брандмауер у Дніпрі за найкращою ціною можна в нашій рекламно-виробничій компанії прямо зараз!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *