Неоновые вывески

Неонова вивіска у Дніпрі

Неонова вивіска має популярність на ринку зовнішньої реклами. Конструкція складається з трубок, заповнених спеціальним газом. Колір вивіски залежить від виду газу, який закачаний в трубки (гелій – синій, неон – червоний, аргон – фіолетовий).

Тональність кольору може змінюватися в залежності від щільності і частоти струму.

Досягти яскравого світіння можливо тільки завдяки високій щільності струму, а зробити світіння більш блідим дозволяє підвищена частота.

Купити неонову вивіску Дніпро

Світлові неонові вивіски можна побачити на вітринах закладів, які працюють 24 години на добу. Часті замовники такої реклами з підсвічуванням – цілодобові магазини, кафе, торгові центри, бари, ресторани.

Купити відповідну неонову вивіску в Дніпрі зручно в компанії “Вівай”.

Переваги неонової реклами

Неонова реклама має кілька плюсів, які виділяють її серед інших видів “наружки»:

  • Світло і колір. Висока яскравість дозволяє побачити вивіску навіть з великої відстані, а відповідна колірна гамма допоможе розпізнати заклад. Додаткові кольори отримують шляхом змішування основних газів, завдяки чому можна створити будь-яку колірну композицію.
  • Погодостійкість. Всі місця припливу енергії ізольовані, завдяки чому робота конструкції не залежить від впливу температурних змін і опадів.
  • Безшумність. Удосконалена конструкція не видає сторонніх звуків, що важливо для закладів, де відпочивають люди.
  • Експлуатація. Головний плюс такої вивіски в тому, що вона не вимагає заміни ламп і діодів. В середньому вона може прослужити близько 10 років з дня монтажу.
  • Економія коштів. Дана рекламна конструкція не вимагає регулярної заміни дорогих модулів, як у випадку з діодами, що економить ваші гроші.

Замовляйте виготовлення неонової реклами у Дніпрі: будь-які форми, кольори, матеріали і розміри. Наші менеджери допоможуть і проконсультують з усіх питань, що Вас цікавлять, узгодять дизайн і швидко прорахують ціну. Ми гарантуємо високий рівень сервісу і низьку вартість виготовлення.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *